/dielňa Webdizajnu

Vybrané práce z /dielne Webdizajnu →

dielňa Webdizajnu vznikla pôvodne ako vedľajšia činnosť popri /dielni Architektúry a /dielni Grafiky. Postupne sa z prirodzeného záujmu o médium Internet stala práca, ktorá dodnes vypĺňa biele miesta v pavučine WWW. Počiatky dielne siahajú do roku 1998, kedy vznikali prvé weby poplatné úrovni vtedajšej technológii, prenosovej rýchlosti „dial-up“ a samozrejme záujmu verejnosti.
Dielňa Webdizjanu NZW sa postupne vyprofilovala na výrobu webových prezentácií architektonických kancelárií a stavebných firiem. Podrobná znalosť profesie architekta je vítaným pomocníkom pri návrhu takýchto prezentácií. Zameriavame sa na estetiku, webové štandardy a použiteľnosť.

///Realizované typy prezentácií

 • statické prezentácie (HTML, XHTML, CSS), štandardné programovanie jednoduchých stránok
 • dynamické prezentácie na publikačnej platforme WordPress (PHP, CSS), riešenia pre stredne náročných zákazníkov
 • dynamické prezentácie (PHP, CSS), individuálne riešenia pre náročnejších zákazníkov

///Prezentácie architektov

///Čo vieme

Dnes dokáže dielňa Webdizajnu pripraviť pre zákazníka akýkoľvek produkt od jednostránkovej statickej prezentácie po zložitý on-line shop resp. redakčné systémy šité na mieru. V poslednom období sa špecializujeme na úpravy redakčného systému WordPress.
Výhodou je rýchlosť prípravy, nasadenie do ostrej prevádzky a všetky neskoršie aktualizácie, zmeny a iné úpravy takto spracovanej prezentácie.
Zabezpečíme Vám hosting aj pomoc s vybavovaním vlastnej domény.

Prečo NZW?

NZW = die Neue Zipser Werkstätte / Nová Spišská Dielňa (ďalej len NZW) znikla v roku 1997, a jej hlavným zámerom bolo vytvoriť platformu, ktorá by združovala viaceré odvetvia (remeslá, profesie) podporujúce región Spiš.
NZW sa hlási k historickým základom Spiša, čerpá z nich, stavia na jeho podstate a základoch, má ambíciu nadviazať na remeselnú zručnosť spišských dielní.

Chcete sa opýtať?

  Vaše meno (povinné)

  Váš e-mail (povinné)

  Predmet

  Text správy:

  SPAM kontrola