Malí a strední podnikatelia, využite šancu a získajte pre váš biznis to, na čo vám chýba rozpočet, alebo tvorivý potenciál!
Sme v datbáze realizátorov a ponúkame 50% zľavu na všetky naše práce. Od dňa 29. 1. 2019 sme vedení ako Oprávnený realizátor v Galérii realizátorov.
Národný projekt Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku umožňuje malým a stredným podnikom dostať sa k profesionálnym službám kreatívneho priemyslu, vďaka čomu môžu zvýšiť svoju konkurencieschopnosť a inovačný potenciál.

Pôsobíme v oblasti kreatívneho priemyslu, sme zverejnení v Galérii realizátorov a môžeme vám poskytnúť naše služby a/alebo vytvoriť pre vás diela, na ktoré je možné získať podporu, prostredníctvom kreatívneho vouchera vo výške 50% vašich nákladov.

Prečo NZW?

NZW = die Neue Zipser Werkstätte / Nová Spišská Dielňa (ďalej len NZW) znikla v roku 1997, a jej hlavným zámerom bolo vytvoriť platformu, ktorá by združovala viaceré odvetvia (remeslá, profesie) podporujúce región Spiš.
NZW sa hlási k historickým základom Spiša, čerpá z nich, stavia na jeho podstate a základoch, má ambíciu nadviazať na remeselnú zručnosť spišských dielní.

Chcete sa opýtať?

    Vaše meno (povinné)

    Váš e-mail (povinné)

    Predmet

    Text správy:

    SPAM kontrola