Dielňa Dizajnu

O dielni Webdizajnu

Dielňa Webdizajnu vznikla pôvodne ako vedľajšia činnosť popri dielni Architektúry a dielni Grafiky. Postupne sa z prirodzeného záujmu o médium Internet stala práca, ktorá dodnes vypĺňa biele miesta v pavučine WWW. Počiatky dielne siahajú do roku 1998, kedy vznikali prvé weby poplatné úrovni vtedajšej technológii, prenosovej rýchlosti „dial-up“ a samozrejme záujmu verejnosti.

Dielňa Webdizjanu NZW sa postupne vyprofilovala na výrobu webových prezentácií architektonických kancelárií a stavebných firiem. Podrobná znalosť profesie architekta je vítaným pomocníkom pri návrhu takýchto prezentácií. Zameriavame sa na estetiku, webové štandardy a použiteľnosť.

Typy prezentácií

  • statické prezentácie (HTML, XHTML, CSS), štandardné programovanie jednoduchých stránok
  • dynamické prezentácie na publikačnej platforme WordPress (PHP, CSS), riešenia pre stredne náročných zákazníkov
  • dynamické prezentácie (PHP, CSS), individuálne riešenia pre náročnejších zákazníkov

Čo vieme

Dnes dokáže dielňa Webdizajnu pripraviť pre zákazníka akýkoľvek produkt od jednostránkovej statickej prezentácie po zložitý on-line shop resp. redakčné systémy šité na mieru. V poslednom období sa špecializujeme na úpravy redakčného systému WordPress.
Výhodou je rýchlosť prípravy, nasadenie do ostrej prevádzky a všetky neskoršie aktualizácie, zmeny a iné úpravy takto spracovanej prezentácie.
Zabezpečíme Vám hosting aj pomoc s vybavovaním vlastnej domény.

Naši klienti